Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Вимоги до фотографій

При реєстрації для участі в офіційній лотереї Green Card США (Green Card Lottery) необхідно надати фотографії заявника, а також, якщо це можливо, фотографії його/її дружини/чоловіка та дітей. Вимоги, встановлені владою США, дуже складні і можуть призвести до дискваліфікації, якщо ви будете брати участь без допомоги The American Dram.

Green Card Lottery

Скористайтеся шансом жити в США та подайте заявку на участь в офіційній лотереї грін-карт США!

Як The American Dream може мені допомогти?

Маючи більш ніж 20-річний досвід роботи, наші експерти з питань Green Card знайомі з усіма вимогами американської влади. Наші імміграційні консультанти, що мають державну ліцензію, перевірять ваші дані та фотографії на достовірність і гарантують вашу участь в офіційній лотереї Green Card США.

Збільште свої шанси на перемогу в лотереї Грін Кард зараз! За останні кілька років понад 50% переможців німецької Зеленої карти були нашими клієнтами - успіх явно говорить сам за себе!

Скористайтеся своїм шансом виграти Green Card! Подати заявку зараз

Чи можу я використати фотографію в паспорті для участі в лотереї Грін Кард?

Фотографію, яка міститься у вашому поточному паспорті, можна використовувати для реєстрації в лотереї Грін Кард лише за умови, що паспорт також є новим (не старішим, ніж виданий у травні року, в якому проводиться лотерея). Порівнюючи фотографію з паспортом, влада США може зробити висновок про те, що фотографія не є актуальною.

В іншому випадку, будь ласка, дотримуйтесь вимог до фотографії в біометричному паспорті, згідно з якими влада США приймає навіть "природну посмішку" на фотографії, яка, наприклад, не дозволена в багатьох паспортах.

Для участі в лотереї Грін Кард ви повинні мати фотографію, яка відповідає вимогам американської влади, інакше вас буде дискваліфіковано, і ваша реєстрація не буде розглядатися в лотереї.

Якого віку може бути фотографія для лотереї Грін Кард?

Фотографія для лотереї Грін Кард не може бути старшою за 6 місяців і повинна відображати ваш поточний вигляд. Це також стосується фотографій вашого чоловіка/дружини та дітей. Тому дуже важливо, щоб кожного разу, коли ви берете участь у конкурсі, ви надсилали нову фотографію. Ви не повинні використовувати фотографію(ї) з попереднього року.

З липня 2019 року влада США посилила контроль за дотриманням правил участі в конкурсі, а також уважніше придивляється до фотографій. Тому може статися так, що ви виграєте зі старою фотографією, але ризикуєте бути дискваліфікованим на співбесіді та отримати відмову у видачі Green Card. Тому не ризикуй!

Оскільки ми не можемо перевірити, чи відповідають надіслані фотографії теперішньому вигляду учасників, у ваших інтересах перевірити їх ще раз, перш ніж надсилати.

Яке тло повинно бути на фотографії для лотереї Грін Кард?

Фотографія для лотереї Green Card повинна бути зроблена на світлому (білому або брудно-білому), рівному фоні, на якому не повинно бути тіней.

Порада: Ви також можете використовувати біле простирадло або ковдру для фону фотографії.

Яке оптимальне положення голови?

На фото для лотереї Грін Кард ви повинні стояти обличчям до камери. Голова повинна бути повністю видна і повинна бути по центру. Вона повинна становити від 50% до 69% від загальної висоти фотографії.

Крім того, очі повинні бути повністю відкритими, чітко видимими і спрямованими в бік камери. Вираз обличчя має бути нейтральним, що означає, що ви повинні уникати широкої посмішки.

Головні убори на фото для участі в лотереї Грін Кард - так чи ні?

Головні убори на фото для участі в лотереї Green Card, як правило, не допускаються, оскільки кепки або шарфи можуть частково закривати обличчя.

Виняток становлять хустки, які носять з релігійних причин. Однак, щоб уникнути дискваліфікації, обличчя повинно бути видно від чола до підборіддя.

Чи можна носити окуляри?

З 1 листопада 2016 року більше не дозволяється носити окуляри на фото для лотереї Грін Кард. Це стосується як сонцезахисних окулярів, так і окулярів, які використовуються як допоміжний засіб для зору.

Коли ви реєструєтесь для участі в лотереї Green Card, ви повинні надіслати кольорову фотографію з мінімальною глибиною кольору 24 біт. Чорно-білі фотографії не приймаються.

Також переконайтеся, що фотографія не переекспонована і не недоекспонована, і що на ній не видно тіней.

Чи можу я відредагувати фотографію цифровим способом?

Слід уникати цифрових змін фотографії, оскільки існує ризик, що форма голови або обличчя може змінитися.

Також слід уникати видалення фону, оскільки це також може змінити форму голови. Якщо у вас немає білої стіни, краще використовувати біле простирадло або легку ковдру, яку ви повісите за спиною для фото, якщо у вас немає білої стіни.

Якого розміру має бути фотографія для участі в лотереї Грін Кард?

Реєструючись на участь у лотереї Green Card, ви повинні надіслати цифрову фотографію розміром не менше 600x600 і не більше 1200x1200 пікселів, що не перевищує 240 КБ. Переконайтеся, що ваша фотографія дуже чітка і на ній немає видимих пікселів. Подача аналогових фотографій до органів влади США більше не можлива.

Однак, якщо ви вирішили взяти участь у програмі The American Dream, ви можете надіслати нам свої аналогові фотографії, які ми потім оцифруємо для вас. Надіслане фото має бути розміром 51x51 мм.

Який необхідний формат фотографії для лотереї Грін Кард?

Фотографія для лотереї Грін Кард має бути у форматі JPG.

Чи можу я подати відскановану фотографію на участь у лотереї Грін Кард?

Відскановані фотографії також можна подавати під час реєстрації на участь у лотереї Green Card. Однак вони повинні відповідати всім вимогам до цифрових фотографій. Крім того, відбиток повинен бути відсканований з роздільною здатністю 300 dpi. Переконайтеся, що на зображенні немає видимих точок сканування.

Ми будемо раді підтримати вас і допомогти з правильною оцифровкою вашого фото.

Скористайтеся своїм шансом виграти Green Card! Подати заявку зараз

Фотографії немовлят і дітей для лотереї Грін Кард

Для участі в лотереї Грін Кард необхідно подати фотографії всіх дітей віком до 21 року - в тому числі немовлят і дітей молодшого віку. Голова повинна знаходитися посередині фотографії і дивитися прямо в камеру так, щоб було видно все обличчя. Також переконайтеся, що

  • на фотографії немає іншої людини
  • дитина не носить соску
  • обличчя не закрите, наприклад, руками
  • очі відкриті.

Порада: Покладіть дитину на біле простирадло або ковдру і сфотографуйте її зверху. Інший варіант - покласти дитину в дитяче крісло, накрите білим простирадлом.

Чи можу я подати фотографії для участі в лотереї Грін Кард пізніше?

Якщо ви реєструєтесь безпосередньо в органах влади США, ви повинні подати свої фотографії під час процесу реєстрації. Це можливо лише протягом приблизно 4 тижнів у жовтні/листопаді кожного року. Надіслані фотографії повинні відповідати вимогам без найменшої помилки, інакше вас буде дискваліфіковано.

Однак з The American Dream ви можете реєструватися для участі в лотереї Грін Кард цілий рік, а також завантажувати необхідні фотографії до свого облікового запису пізніше, доки вони не будуть остаточно передані владі США.

Крім того, ми перевіряємо достовірність кожної нової фотографії перед тим, як подати вашу заяву до органів влади США у належній формі та в належний час.

Ми також видаляємо всі EXIF-дані з фотографій перед подачею. Якщо ви надішлете занадто стару фотографію самостійно, це може бути розпізнано владою США. Цього не станеться, якщо ми подамо фотографію від вашого імені.

Чи можу я змінити вже подані фотографії?

Якщо ви брали участь у лотереї Green Card безпосередньо з владою США, змінити фотографії після того, як вони були подані, неможливо. Тому, якщо згодом ви виявите, що ваша фотографія не відповідає одній з вимог, ви вже не зможете її змінити і будете автоматично дискваліфіковані.

Якщо ви берете участь в The American Dream, ви можете зареєструватися протягом усього року, і чим раніше ви візьмете участь, тим краще! Ви не тільки скористаєтесь нашою знижкою для ранніх пташок, але й матимете достатньо часу, щоб завантажити свої дані та фотографії у свій обліковий запис клієнта та виправити їх, якщо це необхідно. Ми дуже ретельно перевіряємо вашу заяву і вказуємо на можливі помилки перед тим, як остаточно подати її до органів влади США.

Чи повідомить мене влада США, якщо моя фотографія буде неправильною?

Ні, ви не отримаєте жодних повідомлень від влади США щодо вашої заявки на участь у лотереї Грін Кард. Якщо ваша фотографія не відповідає вимогам, вас буде дискваліфіковано, але ви не отримаєте повідомлення про це.

У гіршому випадку, ви робите ту саму помилку щороку і ніколи не матимете шансу виграти Green Card - і навіть не дізнаєтесь про це!

Ви не хочете ризикувати? Вже понад 20 років перевірка даних та фотографій для участі в лотереї Грін Кард є однією з наших основних компетенцій. Дізнайтеся більше про нашу послугу.

Що станеться, якщо моє фото не відповідає вимогам?

Якщо ваша фотографія не відповідає вимогам, ви будете дискваліфіковані владою США і не візьмете участі в лотереї Грін Кард. Однак, влада США не повідомить Вас про це!

The American Dream гарантує Вашу участь у лотереї Green Card! Наші ліцензовані урядом імміграційні консультанти ретельно перевірять, чи відповідає ваше фото вимогам, і за необхідності зв'яжуться з вами ще раз, перш ніж ваші дані будуть надіслані. Це збільшує ваші шанси на перемогу без ризику бути дискваліфікованим.

Контрольний список для фотографій для лотереї Грін Кард

Наступний контрольний список надасть вам огляд вимог, яким має відповідати ваша фотографія, щоб взяти участь у лотереї Грін Кард.

Вимоги Специфікація
Фон Світлий і однотонний
Розмір голови Обличчя (від підборіддя до волосся) має становити від 50% до 69% від загальної висоти фотографії.
Положення голови Дивіться прямо в камеру. Голова не повинна бути нахилена вгору, вниз або вбік.
Експозиція Знімок не повинен бути ні переекспонованим, ні недоекспонованим. Тіні не повинні бути видимими.
Цифрові зміни зображення Слід уникати. Модифікований фон може впливати на форму голови.
Обличчя Не повинно бути закрите волоссям, а вираз обличчя має бути нейтральним.
Головні убори Заборонено, за винятком релігійних причин.
Окуляри Вхід заборонено.
Розмір фото 51x51мм
Роздільна здатність 600x600 пікселів
Розмір файлу Не більше 240 КБ
Формат файлу Формат JPG
Вік фотографії Фото не повинно бути старше 6 місяців.
Green Card Check Green Card Check
Подати заявку зараз Подати заявку зараз