Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Ближчий погляд на АМЕРИКАНСЬКУ МРІЮ

Хто стоїть за агентством Green Card The American Dream? Хто її засновники, як давно "Американська мрія" є незалежною компанією, і з ким ви насправді контактуєте, коли телефонуєте або пишете електронного листа? Ми хотіли б знайти час, щоб представитися і відповісти на всі питання, які у вас можуть виникнути про нас нижче.

Green Card Lottery

Скористайтеся шансом жити в США та подайте заявку на участь в офіційній лотереї грін-карт США!

Засновники

Хольгер Ціммерманн та Маркус Зібер заснували The American Dream у Берліні в 1996 році. Те, що зараз є міжнародною компанією з десятками тисяч клієнтів щороку, починалося як університетський проект.

Ідея виникла під час перебування у США, коли студент факультету бізнесу та економіки Хольгер Ціммерман та студент-юрист Маркус Зібер дізналися, що у США з 1994 року роздають Green Card в рамках лотереї Green Card Lottery. На той час багато юридичних фірм у США надавали комплексні послуги для так званої Diversity Visa Lottery.

IНімеччині та Європі лотерея Green Card була майже невідомою. Маючи невеликий бюджет, тодішні студенти почали проводити дослідження у Вільному університеті Берліна, щоб з'ясувати, наскільки існує інтерес до лотереї "Green Card" і чи є потреба в її послугах у Німеччині. Відповідь була в переважній більшості позитивною, і того року було опрацьовано сотні заявок на отримання Green Card, а засновники змогли привітати десятки переможців.

Корпоративна група "Американська мрія

Протягом наступних років компанія перетворилася на корпоративну групу, що супроводжує багато різних секторів послуг. Одним з найважливіших етапів історії компанії стало отримання державного ліцензування еміграційних консультантів "Американської мрії" через Федеральне відомство Німеччини. Це зробило компанію першою приватною еміграційною консультаційною агенцією в Німеччині. Наступною успішною віхою стало заснування дочірньої компанії, яка займається оформленням віз до США для приватних клієнтів і компаній. У нашому головному офісі в Берліні, Німеччина, понад 20 наших співробітників займаються оформленням віз для туристів, емігрантів і шукачів пригод, а також бізнесменів і бізнес-леді, корпорацій і відділів кадрів. Щоб ближче познайомитися з історією "Американської мрії", перегляньте нашу фотодокументацію.

Команда Green Card

Наша міжнародна сервісна команда з питань Зеленої карти буде рада допомогти вам, якщо у вас виникнуть будь-які запитання чи проблеми. Наші консультанти з питань Зеленої карти доступні щодня з 8:00 до 22:00. Тому напишіть нам електронного листа, зателефонуйте або скористайтеся функцією чату, щоб зв'язатися з нами в будь-який час, навіть у неділю та святкові дні!

Наша кваліфікована команда експертів буде рада надати вам відповіді на всі питання, які у вас можуть виникнути щодо Зеленої карти. Крім того, ми беремо на себе всі формальності, пов'язані з подачею заявки, і повідомляємо вас про результати вашої особистої лотереї Грін Кард.

Знайдіть нас у соціальних мережах

Поки вам не пощастило в лотереї Грін Кард, ми хочемо використати цей час, щоб поділитися з вами інформацією про країну необмежених можливостей! Так само безмежними, як і широкі американські ландшафти, є способи, якими ви можете зв'язатися з нами та іншими фанатами США.

Ми підтримуємо зв'язок з переможцями Green Card і тими, кому незабаром може пощастити. Щодня ми робимо все можливе, щоб ваша американська мрія стала реальністю, і ми будемо раді допомогти вам на цьому шляху. Станьте частиною спільноти "Американська мрія"! Позначайте ваші улюблені пости або фотографії хештегом #TheAmericanDream і діліться своїми улюбленими моментами з США з нами та іншими шанувальниками.

Нижче ви знайдете огляд соціальних мереж, які використовує "Американська мрія". Регулярне відвідування цих сторінок, безумовно, варте вашого часу, особливо з огляду на кількість ексклюзивних розіграшів, які ми проводимо для наших клієнтів та підписників Американської мрії. А ще краще - приєднуйтесь і діліться своїми фотографіями!

Green Card Check Green Card Check
Подати заявку зараз Подати заявку зараз