Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Green Card Lottery

Green Card є найбільш затребуваною імміграційною візою у світі. На жаль, у більшості випадків її дуже важко отримати. Однак, серед тривалих процесів подачі заявок для всіх типів іммігрантів, є один позитивний момент: лотерея Грін Кард, в якій можуть брати участь люди практично з будь-яким походженням.

Що таке лотерея Грін Кард?

Щороку лотерея Green Card дає можливість 55 000 людей по всьому світу іммігрувати до США без необхідності мати виняткову кваліфікацію, родичів у США або робоче місце в США.

Будь-хто, хто відповідає відносно низьким вимогам до в'їзду, встановленим владою США, може отримати шанс виграти в лотерею, зробивши лише кілька простих кроків. Розіграш переможців відбувається щороку в період з травня по червень і організовується урядом США.

Як я можу взяти участь у лотереї Грін Кард?

За допомогою нашого тесту Green Card Check ви можете дізнатися, чи маєте ви право брати участь у лотереї Green Card, відповівши на кілька запитань.

Ви підходите? Вітаємо! Скористайтеся можливістю виграти Green Cardу, взявши участь у лотереї Американська мрія.

Реєструйтеся в лотереї "Грін Кард" у нас, а ми подбаємо про все інше. Після вашої заявки наша команда проведе ретельну повторну перевірку ваших даних. Якщо залишаться питання, з вами зв'яжеться ваш персональний консультант.

Скористайтеся своїм шансом виграти Green Card! Подати заявку зараз

Переваги лотереї Green Card з Американською мрією

Подаючи заявку через The American Dream, ви уникаєте можливої дискваліфікації з боку влади США внаслідок дуже поширених формальних помилок.

Мільйони заявників щороку дискваліфікуються з лотереї, оскільки навіть найменші відхилення від інструкцій Державного департаменту США є неприпустимими. Особливо проблематичним аспектом є те, що дискваліфікованим учасникам, як правило, не повідомляють про те, що їх дискваліфікували, не кажучи вже про причину дискваліфікації.

В результаті, багато фанатів США роблять одні й ті ж помилки з року в рік і втрачають дорогоцінний час, навіть незважаючи на те, що шанси виграти в лотереї Грін Кард дуже високі, якщо брати участь у ній належним чином. З "Американською мрією" на вашому боці цього не станеться.

Скільки коштує участь у лотереї "Green Card"?

Ви можете обирати між різними пакетами послуг під час участі в Лотереї Green Card. Окрім подвійного розгляду заявки, первинної консультації та гарантованої участі, "Американська мрія" пропонує інші унікальні послуги. До них відносяться У разі виграшу:

  • переліт до США та зворотній переліт з США включено до тарифу SMART або VIP
  • VIP-тариф включає підготовку до співбесіди на отримання Green Card.
  • У VIP-тариф входить заповнення та переклад необхідних візових анкет
  • обслуговування переможців конкурсу "Green Card" (Green Card)

та багато іншого.

Що відбувається після перемоги в лотереї Грін Кард?

Про те, як виглядає життя після перемоги в лотереї Грін Кард, вам краще розкажуть наші переможці лотереї Грін Кард. Вони розкидані по всій території Сполучених Штатів.

Наша статистика переможців проінформує вас про те, як різні національності представлені в щорічній лотереї Грін Кард. Наші Часті запитання про Green Cardу дають відповіді на найпоширеніші запитання про заяву на отримання Green Card, процес лотереї та деталі Green Card для подружніх пар і сімей.

Green Card Check Green Card Check
Подати заявку зараз Подати заявку зараз