Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Подати заяву на отримання Green Card

Якщо ви хочете жити і працювати в США, подача заяви на отримання Green Card є обов'язковою. Дізнайтеся про можливі способи отримати бажану імміграційну візу в США, включаючи лотерею Грін Кард.

Де я можу подати заяву на отримання Green Card?

Процес подання заяви на отримання Зеленої карти відповідає Служба громадянства та імміграції США (USCIS). Однак, процедури подачі заяви відрізняються залежно від категорії Зеленої карти.

Ви можете вибрати один з наступних способів отримати Green Card:

 • Виграти в лотереї уряду США Green Card Lottery (яку також називають Diversity Visa Program або DV Program)
 • Green Card через працевлаштування
 • Green Card через інвестиції - Green Card через інвестиції
 • Green Card для возз'єднання сім'ї
 • Green Card через шлюб з громадянином США

Найпростіший з цих способів - взяти участь у щорічній лотереї Green Card Lottery, оскільки вимоги для перемоги тут не надто високі, а шанси - величезні.

У всіх інших категоріях Green Card існують різні вимоги до доступу, способи подачі заявки, періоди очікування, офіційні юрисдикції та вартість. Тому перше, що потрібно зробити, це перевірити, який шлях до Зеленої карти підходить саме вам.

Скористайтеся своїм шансом виграти Green Card! Подати заявку зараз

Green Cardа через лотерею Green Card

Уряд США щорічно розігрує 55 000 Green Card в рамках програми Diversity Visa Program (Візова програма для іммігрантів з різних країн). Через високі вимоги до інших категорій Green Card, таких як робочі, сімейні, шлюбні та інвестиційні Green Card, шлях через лотерею Green Card для більшості людей є не тільки найпростішим, але й часто єдиним шляхом до життя в США.

Все, що потрібно зробити, щоб отримати омріяну посвідку на проживання в США, - це зареєструватися в щорічній лотереї. Американські експерти Американської Мрії супроводжують Вашу заяву та імміграційний процес як найбільше у світі агентство з питань Green Card з комплексними послугами, особливо для лотереї Green Card.

Подвійний шанс на отримання Green Card для подружніх пар

Наша порада для подачі заяви на Green Card: Скористайтеся подвійним шансом для подружніх пар! Подружжя та неодружені діти віком до 21 року автоматично отримають Green Card, якщо вони включені у вашу заяву - без необхідності чекати! Це також стосується одностатевих подружжя.

Green Cardа через роботу або інвестиції

Існує кілька типів робочих віз США, доступних для отримання працевлаштування у Сполучених Штатах Америки. Вирішальну роль відіграють такі фактори, як кваліфікація, громадянство, тривалість запланованого перебування, приналежність до компанії або сузір'я компаній.

Однак більшість доступних американських віз є неімміграційними, а отже, дають право на роботу в США лише протягом обмеженого періоду часу. Ви можете отримати Green Card через працевлаштування лише за наступних умов:

 • Вам пропонують дуже специфічну роботу, яку не може виконувати жоден громадянин США, ваш потенційний роботодавець отримує трудову сертифікацію від Департаменту праці, подає за вас імміграційну заяву і виступає в якості спонсора.
 • Ви подаєте заяву на отримання Green Card як інвестор і створюєте робочі місця для громадян США, реалізуючи свій бізнес-план.
 • Ви маєте надзвичайні здібності, що становлять національний інтерес для США, і маєте право на отримання Green Card для "іноземців з надзвичайними здібностями".

Green Cardа через родину або шлюб

Возз'єднання сім'ї є однією з найпоширеніших причин імміграції в США. Окрім близьких родичів громадян США та власників Green Card, право на отримання Green Card мають також подружжя громадян США. Відповідні процедури підлягають суворим обмеженням і відрізняються різними термінами очікування до моменту отримання Green Card.

Родичі/подружжя власників Green Card США

Близькі родичі власників Green Card мають право іммігрувати до США. Закон дозволяє подати заяву на отримання Green Card наступним особам:

 • Подружжя власників Зеленої карти
 • Діти власників Зеленої карти

Періоди очікування для різних утриманців можна знайти у Візовому бюлетені, який пояснює та скорочує різні категорії іммігрантів, наприклад, Візовий бюлетень:

 • F2A: Чоловік/дружина та неодружені діти (віком до 21 року) власників Green Card
 • F2B: Hеодружені діти (віком від 21 року) власників Green Card
Скористайтеся своїм шансом виграти Green Card! Подати заявку зараз

Періоди очікування для "сімейних" віз у Візовому бюлетені

Віза негайно надається заявникам, якщо у відповідній "Пільговій категорії" стоїть буква "С", що означає "поточна". Тим не менш, час очікування схвалення може становити близько 1 року або більше, залежно від завантаженості органів влади після цього.

Імміграційний процес в США для возз'єднання сім'ї або отримання Green Card через шлюб проходить в кілька етапів:

 • Подання заяви на Green Card від родича, який проживає в США і є спонсором
 • Докази родинних зв'язків і економічної кваліфікації спонсора або законності шлюбу
 • Консульська процедура зі співбесідою в посольстві або консульстві США або коригування статусу в США, якщо заявник вже перебуває на території Сполучених Штатів
 • Отримання Green Card

Найпростіший спосіб отримати Green Card

Враховуючи високі вимоги та складний процес подання заявок на отримання Green Card через родину, роботу або інвестиції, проста лотерея Green Card виявляється найпростішим шляхом до постійного життя в Сполучених Штатах.

Скористайтеся своїм шансом вже сьогодні та взяти участь у щорічній лотереї Green Card уряду США! Подання заявки займає лише кілька хвилин, а шанси на перемогу величезні.

Green Card Check Green Card Check
Подати заявку зараз Подати заявку зараз