Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Шанси на виграш Зеленої карти

До 40 % всіх учасників лотереї Грін Кард дискваліфікуються через помилки в процесі подачі заявки. Це лише одна з причин, чому Вам варто віддати перевагу подачі документів на Green Card за допомогою експертів Агенції Американської Мрії в США. Ми пояснюємо всі переваги агентства Green Card.

Переваги провідного агентства Green Card

Ваш успіх у лотереї Green Card залежить від того, наскільки правильно і вчасно ви подали заяву. Багато учасників зазнали невдачі на цьому першому важливому кроці на шляху до отримання Green Card - або через незнання, або через непотрібні помилки.

Щоб гарантувати безпомилковість вашої заяви на отримання Green Card, ліцензовані урядом імміграційні консультанти "Американської мрії" ще раз перевірять ваші документи і проконсультують вас особисто до і після того, як ви отримаєте свою Green Card.

Завдяки послугам The American Dream з оформлення "Зеленої карти" ви можете розслабитися, відпочити і спокійно мріяти про те, куди б ви хотіли переїхати в Сполучені Штати.

Шанси на перемогу в лотереї Грін Кард

Згідно з нашими довгостроковими власними дослідженнями, шанси виграти Green Card наразі становлять від 1:25 до 1:75 (залежно від регіону, в якому ви проживаєте) - для європейців останнім часом вони становили близько 1:45. Це означає, що приблизно кожен 45-й учасник фактично виграє Green Card.

Оскільки заяви на отримання Green Card можна подавати лише онлайн, загальна кількість заявників по всьому світу зменшилася.

Уникайте помилок у лотереї Green Card

Помилки, яких припускаються учасники лотереї Green Card Lottery, щороку призводять до дискваліфікації до 40 % усіх заявників. Крім формальних помилок і недбалості в анкеті, це часто пов'язано з невідповідністю паспортних фотографій вимогам .

Проблема полягає в тому, що влада США не інформує дискваліфікованих заявників про те, чи були вони виключені з лотереї Грін Кард і чому. Як наслідок, багато учасників роблять одні й ті ж помилки з року в рік, навіть не усвідомлюючи цього.

Саме тут на допомогу приходить The American Dream:

Американські експерти з Американської мрії особисто перевіряють кожну заявку на участь у лотереї Грін Кард кілька разів, щоб виключити помилки і отримати максимальну віддачу від кожної заявки.

Це дозволяє нам гарантувати кожному клієнту участь у лотереї вчасно і в правильній формі. Маючи 25-річний досвід у сфері імміграції в США, ми завжди на вашому боці і з радістю проведемо вас через весь процес отримання Green Card навіть після того, як ви виграли.

Статистика переможців програми The American Dream

Знову ж таки, приблизно 50 % всіх переможців Green Card з Німеччини взяли участь за допомогою програми The American Dream. Ви можете знайти більше інформації про нашу послугу в розділі Послуги та витрати.

Подвоєні шанси на отримання Green Card для сімей

Хоча в лотереї Грін Кард не дозволяється брати участь більше одного разу, для подружніх пар існує хитрий прийом: перемога в лотереї Грін Кард дає право на отримання Грін Кард також і другому з подружжя. Таким чином, обидва партнери можуть брати участь у лотереї одночасно, що подвоює шанси на виграш для всієї родини.

Крім того, неодружені діти віком до 21 року автоматично отримують право на Green Card, якщо один з батьків виграє.

Увага!

Якщо одна й та сама особа подає кілька заявок протягом одного циклу лотереї "Green Card", вона буде автоматично дискваліфікована.

Гарантована участь та сертифікація

Ми гарантуємо вашу участь у лотереї Green Card США! Наші кваліфіковані співробітники ретельно і вручну перевіряють кожну заявку. Після подання заяви на отримання Green Card до органів влади США у встановленому порядку та у встановлені терміни, ми надішлемо Вам сертифікат, що підтверджує Вашу участь у лотереї на отримання Green Card. Звісно, ви також будете повідомлені про результат.

Державні ліцензовані імміграційні консультанти

Співробітники "Американської мрії" є ліцензованими державою консультантами з питань еміграції відповідно до Закону про захист емігрантів (§1 в редакції від 12 березня 2013 року).

Засноване в 1996 році в Берліні, наше агентство Green Card може похвалитися більш ніж 20-річним досвідом роботи в сфері імміграції в США - і ви можете скористатися цим досвідом!

Всебічне безтурботне обслуговування

Не лише у випадку виграшу, але й до та під час процесу подання заяви на отримання Green Card, наша команда завжди поруч і допоможе вам словом і ділом у всіх питаннях, пов'язаних з Green Cardою.

Наші кваліфіковані американські експерти контролюють весь процес подачі заявки, беруть на себе всі необхідні формальності та повідомляють про результат лотереї Грін Кард.

Дві перевірки заявки

Наша міжнародна команда американських експертів з питань Green Card особисто перевіряє кожну заяву на отримання Green Card перед тим, як подати її на розгляд владі США.

Завдяки цій подвійній перевірці та інтелектуальному програмному забезпеченню для обробки фотографій The American Dream, ви гарантовано станете учасником лотереї Грін Кард.

Якщо виникнуть будь-які питання або неясності, наша команда зв'яжеться з вами, щоб перевірити достовірність інформації та виправити всі помилки.

Реєстрація цілий рік

На відміну від офіційних часових рамок, встановлених владою США, які становлять в середньому 30 днів на рік, The American Dream дозволяє реєструватися для участі в лотереї Green Card цілий рік.

Діє наступне правило:

  • Чим раніше ви зареєструєтесь, тим дешевшою буде ваша участь у лотереї Грін Кард.
  • Після реєстрації ви можете розслабитися, адже ми гарантуємо, що ваша заява на отримання Green Card буде подана до органів влади США вчасно і в належній формі.

Зручний особистий кабінет

За допомогою зручного кабінету клієнта The American Dream ви завжди можете відстежувати стан вашої заявки на участь у лотереї "Грін Кард"! Як зареєстрований клієнт, ви маєте наступні переваги:

  • Завжди стежте за своїми персональними даними
  • Оновлюйте свої дані лише кількома кліками
  • Отримуйте автоматичні сповіщення у разі неповних даних
  • Доступ до важливих документів, таких як рахунки-фактури або сертифікати про участь, у будь-який час
  • Простий та безпечний процес оплати

Ексклюзивний путівник та інформація для переможців

Ми продовжимо допомагати вам навіть після того, як ви виграли! Окрім 56-сторінкового посібника переможця з корисними порадами та детальною інформацією про подальший процес отримання Green Card, всі наші переможці отримують ексклюзивний доступ до нашого інформаційного веб-центру для переможців.

Крім того, кожен переможець конкурсу The American Dream отримує доступ до ексклюзивної спільноти переможців, включаючи приватну групу на Facebook і форум емігрантів США з більш ніж 50 000 дописів, які слугують поглибленою базою даних і архівом, що містить відповіді на всі питання, пов'язані з імміграцією до Сполучених Штатів.

Для багатьох з понад 21 000 наших переможців ця спільнота стала одним з найважливіших джерел допомоги на шляху до США.

Спеціальна гаряча лінія з консультантами імміграційної служби США також надає персональну підтримку переможцям "Американської мрії". Тримаємо кулаки за те, щоб ви виграли Green Card! Для загальних питань про наші послуги, будь ласка, використовуйте нашу контактну форму.

Green Card Check Green Card Check
Подати заявку зараз Подати заявку зараз