Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Відбиток

Інформація надана відповідно до розділу 5 Закону Німеччини про телемедіа (TMG):

Головний офіс:
The American Dream - US GreenCard Service GmbH
Danckelmannstr. 9
14059 Berlin, Germany

Американський офіс:
The American Dream US GreenCard Service
1345 Ave of the Americas, 2nd floor
New York, NY 10105
USA

В особі

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР
Holger Zimmermann, Diana Bohlinth

Контакти:

Європа: +49-30-511 0 511
США: +1(347)342 00 95

Контактна форма

Зареєструвати запис:

Запис до Handelsregister
Реєструю суд: Berlin-Charlottenburg
Реєстраційний номер: HRB 152485

ПДВ:

Ідентифікаційний номер платника ПДВ відповідно до розділу 27 Закону Німеччини про податок на додану вартість:
DE291049963

Вирішення спорів

Європейська Комісія надає платформу для онлайн вирішення спорів (ОС): https://ec.europa.eu/consumers/odr

Будь ласка, знайдіть нашу електронну адресу в імпрезумі/юридичному повідомленні.

Ми не беремо участі у вирішенні спорів у споживчих арбітражних комісіях в режимі онлайн.

Відповідальність за зміст

Як постачальники послуг, ми несемо відповідальність за власний вміст цих веб-сайтів відповідно до абзацу 1 § 7 Закону Німеччини про телекомунікації (TMG). Однак, відповідно до абз. 8-10 Закону про телекомунікації (TMG), провайдери послуг не зобов'язані постійно контролювати надану або збережену інформацію або шукати докази, що вказують на протиправну діяльність.

Юридичні зобов'язання щодо видалення інформації або блокування використання інформації залишаються беззаперечними. У цьому випадку відповідальність можлива лише в момент, коли стало відомо про конкретне порушення закону. Незаконний вміст буде видалено негайно, як тільки нам стане про нього відомо.

Відповідальність за посилання

Наша пропозиція містить посилання на зовнішні веб-сайти третіх осіб. Ми не маємо жодного впливу на зміст цих сайтів, тому не можемо гарантувати його достовірність. Власники або адміністратори сайтів, на які є посилання, завжди несуть відповідальність за їхній вміст.

Веб-сайти, на які є посилання, були перевірені на предмет можливих порушень законодавства на момент створення посилання. Протизаконного змісту на момент встановлення посилання не було виявлено. Постійний моніторинг вмісту веб-сайтів, на які є посилання, не може бути встановлений без обґрунтованих вказівок на порушення закону. Незаконні посилання будуть видалені негайно, як тільки нам стане про них відомо.

Авторське право

Вміст і компіляції, опубліковані постачальниками на цих веб-сайтах, підпадають під дію німецького законодавства про авторське право. Відтворення, редагування, розповсюдження, а також будь-яке використання, що виходить за рамки закону про авторське право, вимагає письмового дозволу автора або розробника. Завантаження та копіювання цих веб-сайтів дозволяється лише для приватного використання.

È vietato l'uso commerciale dei nostri contenuti senza l'autorizzazione dell'autore.

Комерційне використання нашого контенту без дозволу автора заборонено. Закони про авторське право третіх осіб дотримуються, якщо вміст цих веб-сайтів не походить від провайдера. Внесок третіх осіб на цьому сайті позначений як такий. Однак, якщо ви помітили будь-які порушення авторських прав, будь ласка, повідомте нам про це. Такий вміст буде негайно видалено.