Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Процес отримання Зеленої карти

Лотерея Грін Кард успішно проводиться щороку з 1994 року. Щороку учасники наближаються до здійснення своєї американської мрії. Дізнайтеся все про процес отримання Green Card, від подачі заявки до переїзду в США в деталях.

1. Подання заявки на участь у лотереї Грін Кард

Ви можете подати заявку на участь у лотереї "Грін Кард" протягом усього року через сайт "Американської мрії" або онлайн, або поштою. Всі заявки подаються до органів влади США, як правило, в період з жовтня по листопад кожного року. Протягом цих чотирьох тижнів люди з усього світу можуть подати заявку на участь у лотереї Грін Кард через портал, наданий владою США.

Протягом року ми приділяємо час особистому та індивідуальному опрацюванню Вашої заяви на отримання Green Card. Ми зв'яжемося з вами, якщо у нас виникнуть якісь питання, і внесемо виправлення перед подачею вашої заяви до органів влади США. Таким чином, ви не ризикуєте бути дискваліфікованими через формальну помилку в заявці.

Ви отримаєте від нас офіційний сертифікат про участь, який підтверджує, що ваша заявка була успішно подана до органів влади США. Цей сертифікат також буде завантажено в електронному вигляді у ваш особистий кабінет клієнта.

2. Розіграш лотереї Green Card

У травні або червні наступного року, приблизно через сім місяців після подачі заявок, уряд США оголошує переможців лотереї Green Card. Переможці обираються владою США випадковим чином. Ті, хто брав участь у лотереї з "Американською мрією", отримають письмове повідомлення про свої результати.

Ви не виграли цього року? Тоді спробуй ще раз! Понад 21 000 переможців програми "Американська мрія" можуть запевнити вас: воно того варте!

3. Отримання документів переможця

Якщо ви стали одним із щасливчиків, ми підтвердимо статус вашого виграшу, надіславши вам поштою сертифікат-підтвердження, оригінал повідомлення від Державного департаменту США та наші документи переможця.

Крім того, ви отримаєте 56-сторінковий посібник переможця, ретельно складений нашими експертами з питань Green Card. У цьому посібнику детально описано весь процес подання заяви на отримання Green Card, включаючи інструкції щодо заповнення онлайн-форми DS-260. Якщо у вас виникнуть запитання, не соромтеся звертатися до "Американської мрії" в будь-який час.

Крім того, кожен переможець конкурсу "Американська мрія" отримує доступ до ексклюзивної спільноти переможців, включаючи приватну групу на Facebook і форум емігрантів США з більш ніж 50 000 учасників, які слугують поглибленою базою знань і архівом, що містить відповіді на всі питання, пов'язані з імміграцією до США. Для багатьох з понад 21 000 наших переможців ця спільнота стала одним з найважливіших джерел допомоги на шляху до США.

Скористайтеся своїм шансом виграти Green Card! Подати заявку зараз

4. Подання заяви на отримання Green Card

Заявка на імміграцію подається онлайн через форму DS-260 після того, як ви отримали повідомлення про виграш у конкурсі на отримання Green Card. У формі необхідно надати вичерпну особисту інформацію.

Тільки після того, як ретельно і повністю заповнена форма DS-260 буде подана до відповідального органу США (Консульський центр Кентуккі або скорочено "KCC"), ваша заява буде розглянута.

Увага!

Ви повинні подати форму DS-260 протягом декількох тижнів. Американські експерти "Американської мрії" з радістю візьмуть на себе цю задачу. Будь ласка, ознайомтеся з нашими варіантами тарифів.

5. Запрошення до консульства США

Терміни отримання запрошення до посольства або консульства США на співбесіду на отримання Green Card залежать від вашого "номера справи" (чим він нижчий, тим раніше) та поданої вами форми DS-260. Крім поштової скриньки, регулярно перевіряйте електронну пошту.

Примітка

Перед співбесідою ви повинні пройти медичний огляд у лікаря комісії.

6. Активаційна поїздка до США

Після успішного проходження співбесіди у вас буде кілька місяців на те, щоб вперше в'їхати в США і активувати свою Green Card. Максимальний термін у 6 місяців, дозволений для цієї мети, починає відраховуватися з дати проходження медичного огляду.

Порада

Авіапереліт в обидві сторони для активації Green Card до США включено до тарифів SMART та VIP програми "Американська мрія"!

Ви не зобов'язані іммігрувати до США одразу після першого в'їзду в якості власника Green Card. Зазвичай спочатку беруть більш тривалу відпустку, щоб познайомитися з новою країною проживання, або навіть повертаються додому (наприклад, щоб заощадити час або гроші) прямо в день прибуття з метою активації імміграційної програми.

7. Отримання Green Card

Ваша Green Card буде надіслана поштою на вказану вами адресу в США через три-шість місяців після активації поїздки. На жаль, ви не можете використовувати для цього адресу за межами США.

VIP-порада

Якщо у вас немає знайомих у США, команда "Американської мрії" буде рада отримати вашу Green Card в нашому нью-йоркському офісі та надіслати її на вашу домашню адресу в рамках нашого VIP-сервісу.

8. Що робити після отримання Зеленої карти

Як гордий власник Green Card, ви можете користуватися багатьма перевагами. Наприклад, Green Cardа спрощує процес працевлаштування та пошуку житла в США, дозволяє в'їжджати та виїжджати з країни без обмежень, а також дає змогу без зайвого клопоту спланувати свій переїзд до Сполучених Штатів.

У вас виникли додаткові запитання щодо лотереї "Green Card", подачі заяви на отримання імміграційної візи або перших кроків у США? Тоді не соромтеся звертатися за допомогою нашої контактної форми!

Ми тримаємо пальці схрещеними для Вашої заяви на отримання Green Card! Якщо пощастить, незабаром ви станете одним з понад 21 000 переможців програми "Американська мрія" і зможете здійснити свою мрію про життя в США!

Green Card Check Green Card Check
Подати заявку зараз Подати заявку зараз