Експерти з Green Card
Пошук Логін Меню

Переваги Green Card

США - одна з найпопулярніших країн для іммігрантів з усього світу, а Green Card є найбільш затребуваним документом для людей, які хочуть здійснити свою мрію про життя в США! Будь то студент, пенсіонер або ціла сім'я: ті, кому вдасться отримати Green Card, також отримають можливість користуватися всіма її перевагами.

Загальні переваги Green Card

Green Card США дає право на в'їзд до Сполучених Штатів в якості постійного резидента - і без будь-яких складнощів та бюрократії. Якщо ви хочете назавжди оселитися в США як власник Green Card, то для вас не існує жодних обмежень щодо того, куди ви можете поїхати, і для вас відкриті всі 50 штатів США.

Крім того, з Green Card ви можете користуватися майже всіма правами громадянина США, окрім права голосу, без необхідності відмовлятися від свого поточного громадянства. Якщо ви вирішили, що хочете стати громадянином США, ви можете подати заяву на громадянство США після того, як проживете в Америці протягом п'яти років. Не існує правила, яке зобов'язує вас негайно іммігрувати одразу після отримання Green Card, але це має бути вашим наміром.

Крім того, є багато переваг у тому, щоб просто жити в Америці:

 • США все ще домінують у світовій економіці.
 • Завдяки надзвичайно низьким цінам на нерухомість і високому рівню життя при низьких витратах, у багатьох регіонах Сполучених Штатів вартість життя нижча, ніж в інших країнах, наприклад, у Німеччині.
 • Той факт, що Сполучені Штати оговталися від житлової та фінансової кризи, також є перевагою для іммігрантів, які приїжджають до країни, щоб приєднатися до жвавого ринку праці, який постійно розширюється.
 • Американська економіка зростає протягом останніх років, і незабаром США повинні пережити черговий економічний бум.
Скористайтеся своїм шансом виграти Green Card! Подати заявку зараз

Навчання в США

Іноземні студенти, які навчаються в університетах США, зазвичай платять за навчання набагато більше, ніж місцеві студенти. Однак це не стосується іноземних студентів, які мають Green Card.

 • Вартість навчання в університеті може бути знижена на цілих 80% при наявності Зеленої карти.
 • Власникам Green Card не потрібно проходити довгий і складний процес отримання студентської візи.
 • Студенти, які мають Green Card США, також можуть подати заявку на отримання федеральної студентської позики.

Гарвард на східному узбережжі або Берклі на західному - куди ви хочете поїхати? Green Card відкриває двері до навчання у відомому американському університеті, і ви отримуєте фору у своєму новому американському житті!

Фінансові переваги для студентів

A further plus point: Foreigners studying in the USA who take on a part-time job are subject to established work restrictions. In comparison to those studying with a student visa, Green Card holders are allowed to work off campus as well as study. This is a significant advantage as it widens the job market and expands options. There are other benefits of studying in the USA as well. Being able to speak English is fundamentally a must in today’s job market and learning a language abroad is the best way to gain these competencies.

Робота в США

...як фрілансер

Хочете стати частиною наступної технологічної хвилі, яка накриє Кремнієву долину? Ви завжди мріяли відкрити приморський ресторан на сонячному пляжі у Флориді? Якщо ви готові працювати, то Сполучені Штати - ідеальне місце для здійснення роботи вашої мрії!

 • США мають найбільшу економіку у світі, що не дивно, зважаючи на американську цілеспрямованість та схильність до інновацій і творчості.
 • США постійно шукають нові таланти! Якщо у вас вже є ідея для наступного великого стартапу, то наступне, що вам потрібно - це Green Cardка для роботи в США.

Бізнес-клімат США заохочує людей з чудовими ідеями відкривати власну справу більше, ніж деінде. Наявність Green Card звільнить вас від бюрократичного стресу і невизначеності, пов'язаної з подачею заяви на отримання робочої візи. Отримання певних ліцензій для бізнесу і торгівлі також є швидшим і простішим з Green Card.

І останнє, але не менш важливе: долар США залишається однією з найбільш стабільних конвертованих валют за останні кілька десятиліть. Долар, який зміцнюється протягом останніх кількох місяців, є безпечною інвестицією в турбулентні економічні часи. Зараз саме час для ведення бізнесу в США. Скористайтеся перевагами низьких інвестиційних витрат зараз, і ви отримаєте вигоду від зміцнення долара США.

...як працівник

Green Cardа - це довічний дозвіл на роботу і проживання в США, який звільняє вас від бюрократичного стресу і невизначеності, пов'язаної з подачею заяви на отримання візи. Для тимчасової робочої візи отримання конкретної пропозиції роботи в США - це перша перешкода, яку потрібно подолати. Для того, щоб подати заяву на отримання робочої візи в США, ви повинні мати роботодавця, який би вас спонсорував.

 • Як власник Green Card, ви можете працювати де завгодно і на кого завгодно.
 • Більше того, отримання певних бізнес-ліцензій та ліцензій на торгівлю відбувається швидше і простіше з Green Cardою.
 • Як легальний резидент, ви не будете піддаватися багатьом суворим робочим обмеженням, що діють для неамериканців.

Є багато переваг у тому, щоб бути власником Green Card, і свобода досліджувати весь американський ринок праці - одна з них! Не має значення, чи хочете ви працювати за наймом або як фрілансер, наявність Green Card як дозволу на роботу відкриє вам двері до безмежних можливостей працевлаштування. На власників Green Card не поширюються обмеження на роботу, з якими стикаються власники американських віз, і вони можуть вільно досліджувати весь американський ринок праці.

Вихід на пенсію в США

На кожного іммігранта в США, який хоче здійснити подорож по США з наметом на буксирі, припадає один пенсіонер, який шукає трохи тиші і спокою в Сполучених Штатах. Green Card дає можливість людям назавжди вийти на пенсію в США.

 • Багато людей, які хотіли б провести свій вихід на пенсію в США, зазвичай звертаються за добре відомою туристичною візою (B-віза).
 • B-віза видається на 10 років, і багато людей помилково вважають, що вони можуть провести всі ці 10 років у США. Однак це не так.
 • Якщо придивитися уважніше, власники віз B-1 можуть перебувати в США не більше 6 місяців за один раз. Як наслідок, багато людей не дуже охоче повертаються на батьківщину.
 • Спеціальної візи для пенсіонерів у США досі не існує.
 • Однак "Green Card" дає можливість людям, які вийшли на пенсію, легально емігрувати до США.

Пенсіонери в США, які мають Green Card, мають багато переваг, серед яких, звісно, можливість цілими днями перебувати на свіжому повітрі. Якщо ви є пенсіонером-власником Green Card, ви маєте право на пенсію, яку ви заробили як у своїй країні, так і в Сполучених Штатах.

Пенсіонери-власники Green Card, які проживають у США, також можуть скористатися програмами медичної допомоги, такими як Medicare та іншими програмами соціального забезпечення. Єдина вимога - прожити в США щонайменше п'ять років. Якщо ви коли-небудь гралися з ідеєю провести свою пенсію, відпочиваючи в шезлонгу на пляжі у Флориді, тоді вам варто подумати про отримання Green Card США. Виграти в лотерею Грін Кард - найпростіший спосіб.

Переїзд до США всією сім'єю

Коли один з членів сім'ї виграє Green Card, решта членів сім'ї також отримують вигоду. Хто з членів сім'ї може поїхати зі мною до США? Якщо ви виграли Green Card, то ваша дружина/чоловік і всі ваші діти, які не перебувають у шлюбі і не досягли 21 року, також автоматично отримують її. Це також стосується людей, які перебувають в одностатевому шлюбі.

Крім того, власники Green Card можуть, за певних обставин, подати заяву на отримання спеціальних віз для інших членів сім'ї, щоб вони могли приєднатися до них у США. У цих випадках ви повинні бути готові до тривалого очікування.

Неважливо, чи мрієте ви про великий будинок і сад для всієї родини, чи віддаєте перевагу життю в галасливому великому місті США: "Green Card" має багато переваг для вас і вашої родини. Крім того, важливість англійської мови зростає у світі, що глобалізується. У США ваші діти будуть рости, розмовляючи англійською, і отримають гарну освіту. Для тих, хто оволодіє цими навичками, будуть широко відкриті двері на майбутній ринок праці.

 

Власник Green Card

Громадянин США

Чоловік/дружина

Чоловік/дружина автоматично отримує Green Card, якщо він/вона прийде на співбесіду.

Існує певний час очікування на отримання Green Card, якщо власник Green Card подає заяву на отримання візи для подружжя після призначення співбесіди.

Чоловік/дружина може негайно подати заяву на отримання Green Card.

Наречений

Віза для наречених неможлива

Віза нареченого можлива

Неодружені діти віком до 21 року

Діти автоматично отримують Green Card, якщо вони з'являються на співбесіду.

Існує певний час очікування на отримання Green Card, якщо власник Green Card подає заяву на отримання візи після співбесіди.

Діти, народжені в США, автоматично стають громадянами США.

Діти, народжені за межами США, можуть одразу подати заяву на отримання Green Card або громадянства.

Батьки

Неможливо

Громадяни США можуть одразу подати заяву на отримання Green Card для своїх батьків.

Діти старше 21 року / одружені діти / брати і сестри

Неможливо

Громадяни США можуть подати заяву на отримання Green Card, але їм слід очікувати на певний час очікування.

Якщо ви мрієте

 • прожити в США довший період часу
 • почати нове життя в країні своєї мрії,
 • навчаючись у відомому американському університеті,
 • відкрити нові професійні перспективи,
 • почати власний бізнес,
 • насолоджуватися життям на пенсії, ...

... тоді не соромтеся взяти своє майбутнє у власні руки!

Green Card Check Green Card Check
Подати заявку зараз Подати заявку зараз